Koszyk
szt.  0  suma:  0.00 zł.
  Szukaj
  Kontakt
  Zarejestruj się
  Zaloguj się
Wyszukiwanie
 Wyraz(y)
do  Cena
 Kategoria
 
Zaawansowane
Kategorie
Fanfary i tuby (4)
Flagi państw
Ice Racing (8)
Reprezentacja Polski
Towar państw (26)
Żużel (25)
Nowości
Zobacz wszystkie
Kontakt
e-mailobsluga@pamiatkisportowe.pl
FAX061 426 14 41
GSM+48 661 166 835
Wysyłka i zwroty
 Wysyłka i zwroty - sklep internetowy „PamiątkiSportowe.pl”

 

1. Zamówienia w Sklepie internetowym „PamiątkiSportowe.pl” można składać pod adresem internetowym: http://pamiatkisportowe.pl

2. Właścicielem sklepu internetowego „PamiątkiSportowe.pl” jest firma Ruszkiewicz Sport Marketing Paweł Ruszkiewicz z siedzibą w Gnieźnie przy ul. Żwirki i Wigury 10/2, tel. +48 61 426 1441. Sklep jest dostępny pod adresem internetowym: http://pamiatkisportowe.pl

3. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie prawidłowych danych teleadresowych oraz adresu e-mailowego umożliwiających potwierdzenie zamówienia.

4. Otrzymane zamówienie Sklep automatycznie potwierdza pocztą e-mailową na podany w formularzu adres. Potwierdzenie może nastąpić również drogą telefoniczną przez upoważnionego pracownika.

5. Zamówione towary są dostarczane pod adres wskazany na formularzu zamówienia.

6. Koszty przesyłki pokrywane są przez Klienta.

7. Zamówienie może być dostarczane Pocztą Polską przesyłką normalną lub priorytetową. Opłata za każdy rodzaj przesyłki zostaje określona w formularzu i automatycznie doliczana do ceny zakupionego towaru.

8. Sklep umożliwia skorzystanie z następujących metod dokonania płatności: gotówka przy odbiorze, przedpłata na konto, AllPay.pl.

9. Istnieje możliwość wysłania towaru wybraną przez Klienta firmą spedycyjną, w tym przypadku sposób dostawy musi być uzgodniony telefonicznie z pracownikiem firmy Ruszkiewicz Sport Marketing. Koszty wysyłki pokrywane są przez Klienta.

10. Zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są pod numerem telefonu +48 661 166 835

11. W przypadku otrzymania towaru wadliwego lub nie zgodnego ze specyfikacją Klient ma prawo do jego wymiany bądź zwrotu.

12. Sklep ma obowiązek uwzględnić uzasadnioną reklamację, pod warunkiem, że została ona zgłoszona do tygodnia po otrzymaniu przesyłki.

13. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować i przesłać do Biura Obsługi Klienta na adres: Ruszkiewicz Sport Marketing, ul. Żwirki i Wigury 10/2, 62-200 Gniezno

14. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Klienta, wszelkie koszty reklamacji pokrywa Klient.

15. Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 22 poz. 271) istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty jego otrzymania (upływ terminu biegnie od daty nadania listu przewozowego) Po terminie, o którym mowa w zdaniu poprzedzjącym nie ma możliwości odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży. Jednocześnie informuje się, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z pracownikiem sklepu internetowego pod numerem telefonu +48 661 166 835.

16. Zwracany towar nie może nosić śladów używania, ani nie może być w żaden sposób uszkodzony. Zwracany towar należy zapakować wraz z otrzymanym z nim paragonem zakupu.

17. W przypadku dokonania zwrotu produktu pieniądze przesyłane będą na konto bankowe wskazane przez Klienta.

18. Koszty związane z odesłaniem towaru ponosi Klient.

19. Kwota zwrotu obejmuje wartość produktu, od którego odliczane są koszty przesyłki.

20. Zastrzega się, iż w przypadku zaginięcia wysłanej przez Klienta przesyłki ze zwracanym towarem, Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za towar.

Powrót
Strona Główna    Wysyłka    Mapa Strony    Katalog Produktów    Regulamin    
Copyright © 2018 Pamiątki Sportowe - Ruszkiewicz Sport Marketing   1306874 wywołań od 26 maj 2008